www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Katunari dhe pasqyrja EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

February 2020
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
0 Pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė Tue Aug 13, 2019 5:08 am

You are not connected. Please login or register

Katunari dhe pasqyrja

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Katunari dhe pasqyrja Empty Katunari dhe pasqyrja prej Tue Oct 14, 2008 9:17 pm

Admin

Admin
Del nje katunar ne treg dhe duke shetitur e sheh nje pasqyre por nuk e din se ca eshte ajo
dhe e pyet shitesin ca eshte kjo?
Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e ashtu edhe e blen nje pasqyre te vogel dhe e shtin ne xhep,
Kur shkon ne shtepi ja shtin gruja duart ne xhep dhe e gjen pasqyren por nuk e din ca eshte ajo sepse nuk kishin pare kurr,
E mer e kthen kah vetja dhe thote: Shikoje kete foto me qfar kurve po me tradhtojka burri.
E kap vjehrra paqyren dhe thote: Lere se qenka kurv por qenka edhe plak.

http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi