www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Djali dhe babai EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

February 2020
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė Tue Aug 13, 2019 5:08 am

You are not connected. Please login or register

Djali dhe babai

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Djali dhe babai Empty Djali dhe babai prej Tue Oct 14, 2008 9:16 pm

Admin

Admin
I lutet djali babit dhe i thote:
- Babi ma blej nje fyll,
Babai i thote jo djali jem, se bon zhurum e sna len me flejt,
- Po hajt babi se i bi pra kur te fleni ju.

http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi