www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Barcaleta & Humor EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmėrim & Ngjitės [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dy shokė takohen

   nga Admin
01039prej Tue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pse s'flet bjondja kur ben sex?

   nga Admin
0981prej Tue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Njeri pyet shokun e vet

   nga Admin
01182prej Tue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Hasa e Hysa ne birė

   nga Admin
0921prej Tue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Katunari dhe pasqyrja

   nga Admin
0879prej Tue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

A dėnohet dikush

   nga Admin
0763prej Tue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Djali dhe babai

   nga Admin
0874prej Tue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Zgjillet deputeti

   nga Admin
0820prej Tue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pse bjondina kur meson del ne ballkon

   nga Admin
01476prej Tue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Nje bjonde dhe nje brrune

   nga Admin
0392prej Tue Oct 14, 2008 9:12 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Madona dhe shqipetari

   nga Paradox
0437prej Wed Jun 18, 2008 12:26 pm nga Paradox Shiko mesazhin e fundit

Temat [11]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : Admin

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement