www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Pytėsori - www.Bilishti.com EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

www.Bilishti.com » www.Bilishti.com Help Center

Use of cookies

Use of cookies

Probleme me regjistrimin dhe identifikimin

Pse nuk identifikohem dot?
Pėrse ėshtė e nevojshme qė tė regjistrohem?
Pse c'indentifikohem automatikisht?
A ėshtė e mundur qė emri im tė mos shfaqet tek lista e pėrdoruesve nė linjė?
Humba fjalėkalimin!
U regjistrova po nuk identifikohem dot!
U regjistrova kohė mė parė po nuk identifikohem dot mė!

Preferencat dhe vetitė e pėrdoruesve

Si mund ti ndryshoj vetitė e mia?
Ora nuk ėshtė e saktė!
E ndryshova brezin orar po ora ėshtė prapė gabim!
Gjuha ime nuk ėshtė nė listė!
Si mund tė vendos njė imazh nėn emrin tim?
Si mund ta ndryshoj gradėn?
Kur klikoj butonin e postės elektronike tė njė pėrdoruesi mė kėrkohet tė identifikohem!

Probleme me postimin

Si mund tė shkruaj nė forum?
Si mund ta redaktoj apo fshij njė mesazh?
Si mund ti shtoj njė firmė mesazheve tė mia?
Si mund tė bėj njė sondazh?
Si fshihet apo redaktohet njė sondazh?
Pse nuk hyj dot nė disa forume?
Pse nuk votoj dot?

Formatimi dhe llojet e temave

C'ėshtė BBCode?
A mund tė pėrdor HTML?
Cfarė janė figurinat?
A mund tė postoj imazhe?
Cfarė janė Lajmėrimet?
C'janė temat ngjitėse?
C'janė temat e kycura?

Nivelet dhe grupet e pėrdoruesve

C'janė Administratorėt?
C'janė Moderatorėt?
C'janė grupet e anėtarėve?
Si mund tė anėtarėsohem nė njė grup?
Si mund tė bėhem moderator i njė grupi?

Mesazhet Private

Nuk dėrgoj dot mesazhe private!
Ngela duke marrė mesazhe private qė nuk i dua!
Mė ka ardhur njė mesazh abuziv ose ofendues nga njė pėrdorues i kėtij forumi!

Cėshtje tė phpBB 2

Kush e krijoi kėtė program?
Pse nuk e ka X apo Y veti ky program?
Kė duhet tė kontaktoj pėr probleme abuzimi apo legale nė lidhje me kėtė forum?