www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Ore djal ore djal EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

Ore djal ore djal

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ore djal ore djal Empty Ore djal ore djal prej Tue Oct 14, 2008 9:08 pm

Ore djal ore djal
po ti tham nja dy tri fjale
sie ke nis hiq mire s eki
po veq vazhdo se vete e di

kur te lodhesh nga kjo loj
mos mendo t'kthehesh perser
s edhe une do di te jetoj
ta bej jeten sikur ti....!!

Shiko profilin e anėtarit http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi