www.Bilishti.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Dy shokė takohen EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė Tue Aug 13, 2019 5:08 am

You are not connected. Please login or register

Dy shokė takohen

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Dy shokė takohen Empty Dy shokė takohen Tue Oct 14, 2008 9:22 pm

Admin

Admin
Dy shokė takohen mbas shumė kohėsh dhe u ulėn tė pinin kafe. Duke folur me njėri-tjetrin e pyet njėri. A je martuar? Po i pėrgjigjet, Po ti? Edhe unė por me ka zėnė halli i thote.
Po pse? Kėrkon gruaja makine. Oh i thotė ky tjetri edhe mua mė kėrkon makine. Ndahen pastaj dhe takohėn pas ca kohėsh dhe e pyet hė a ja bleve makinen? Po i pergjigjet. Po ti? Edhe une i thote ky tjetri por me ka zene nje hall i madhė, ēfare ke pyet shoku? Ka filluar gruaja naten ma kap me dore dhe thote, i pari, i dyti, i treti, i katerti , indietro. O po ti nuk qenke gje i thote tjetri. Ajo e imja i ulet sipėr dhe thotė. Hidhi 20 litra naftė.

https://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi