www.Bilishti.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Hasa e Hysa ne birė EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė Tue Aug 13, 2019 5:08 am

You are not connected. Please login or register

Hasa e Hysa ne birė

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Hasa e Hysa ne birė Empty Hasa e Hysa ne birė Tue Oct 14, 2008 9:18 pm

Admin

Admin
Ishin hasa e hysa edhe ishin ra ne nje birė kogja te thell, edhe mundohen disa here qe te dalin por kot sepse bira ishte shume e thell edhe dikur i thote hasa hyses
Hys pe prvojm edhe kete her me dal prej bire nese nuk mundemi po shkojm ne shtepi.

https://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi