www.Bilishti.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
A dėnohet dikush EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė Tue Aug 13, 2019 5:08 am

You are not connected. Please login or register

A dėnohet dikush

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1A dėnohet dikush Empty A dėnohet dikush Tue Oct 14, 2008 9:17 pm

Admin

Admin
Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.

https://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi