www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Lumturine kerkova por une nuk e gjeta Empty Lumturine kerkova por une nuk e gjeta prej Tue Oct 14, 2008 9:06 pm

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,

Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse ti je ilaqi i zemres sime

Shiko profilin e anėtarit http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi