www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt Empty T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt prej Tue Oct 14, 2008 9:05 pm

T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt
Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit
Nje zemer e pata dhe ate ta fala
Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve
Me fjal me the te dua
Me zemer me the sje per mua

Dua te shkoj
Dua te harroj
Por dije nje gje
Qe gjith te perkujtoj

Shiko profilin e anėtarit http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi