www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Nese prej meje mendja s'te hiqet EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

Nese prej meje mendja s'te hiqet

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Nese prej meje mendja s'te hiqet Empty Nese prej meje mendja s'te hiqet prej Tue Oct 14, 2008 9:05 pm

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA

Shiko profilin e anėtarit http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi