www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
dua nje pershendetje EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

dua nje pershendetje

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1dua nje pershendetje Empty dua nje pershendetje prej Tue Oct 14, 2008 9:05 pm

dua nje pershendetje ne natenme shi
nje perqafim te ngroht kur sna sheh njeri
nje puthje ne faqe nje lutje per mua
nje enderr te shthurur nje klithme TE DUAnje dit kur te zgjoesh mos laj syt me lot
se dikush tjeter do te tregoj se sjam
me ne ket bot,ti mos pyet si vdiqa
pyet si jetova,pyet si me shkuan
ditet qe pa ty i kalovadua qe cdokush ta tregoj realitetin
dua qe dhe zemra ta zgjedh te vertetin
dua qe dhe ti te me tregosh mua
me don me te vertet apo kot thot te dua


dy lule celin dy fruta qeshin
dy unaza nderrohen dy zemra
bashkohen fjal ka plot por nje
mjafton TE DUA FORT

Shiko profilin e anėtarit http://bilishti.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi