www.Bilishti.com

Forum i qytetit te Bilishtit ...ketu do te gjeni gjithcka per qytetin Bilisht...informacion, lojra, kuriozitete e cdo gjer tjeter per te ber qe koha juaj ketu te kaloi sa me kendshem

Partneret
UnNameD
Tema Fundit
» Dy shokė takohen
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:22 pm nga Admin

» Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:19 pm nga Admin

» Njeri pyet shokun e vet
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Hasa e Hysa ne birė
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:18 pm nga Admin

» Katunari dhe pasqyrja
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» A dėnohet dikush
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:17 pm nga Admin

» Djali dhe babai
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:16 pm nga Admin

» Zgjillet deputeti
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:15 pm nga Admin

» Pse bjondina kur meson del ne ballkon
Madona dhe shqipetari EmptyTue Oct 14, 2008 9:13 pm nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu Feb 04, 2016 4:38 am

You are not connected. Please login or register

Madona dhe shqipetari

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Madona dhe shqipetari Empty Madona dhe shqipetari prej Wed Jun 18, 2008 12:26 pm

Madonna: Shqiptarėt janė mė tė mirėt nė seks

Diva amerikane e muzikės pop, Madonna, e ka befasuar publikun amerikan, kur ka thėnė se seksi me njė shqiptar ka qenė mė i miri nė jetėn e saj. Kėto komente ajo i ka bėrė nė njė intervistė nė televizionin MTV, ku ėshtė pyetur pėr tė dashurit dhe aventurat seksuale qė ka pasur mė persona tė gjinisė mashkullore gjatė karrierės se saj.
“Kam pasur njė seks tė fortė dhe tė ēuditshėm me njė shqiptar. Njė gjė qė mė ka bėrė tė ndihem shumė mirė”, ka thėnė kėngėtarja. Megjithatė, ylli i muzikės dhe filmit, nuk ka dhėnė ndonjė emėr, pasi qė ka thėnė se shqiptari i ka kėrkuar tė mos tregojė, sepse ka qenė i martuar.

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.Bilishti.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi